Показать сообщение отдельно
Старый 12.09.2018, 17:19   #30
cloud
Супер-модератор
 
Аватар для cloud
 

Регистрация: 22.08.2011
Адрес: Israil
Сообщений: 6,912
Сказал(а) спасибо: 3,826
Поблагодарили 22,502 раз(а) в 4,651 сообщениях
cloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспоримаcloud репутация неоспорима
Отправить сообщение для cloud с помощью Skype™
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от mlkn658776jvg Посмотреть сообщение
Є, є за шо! Зкачав ще 12 CD, прослухав ще 2 - усi класс! Мабуть i майбутнi тi що зкачаю такi ж будуть. Щиро дякую! Оце подарунок! А я його ледва не прохезав, в той час був на вахтi без Iнтернету. А вчора ненароком побачив...
Как мой украинский? Живу на российской Кубани, рядом!
Твоя українська мова цілком достатня, щоб спілкуватися в Україні. Можеш спокійно їхати в Україну, ніхто не скаже, що ти москаль. А якщо візьмеш ще пару уроків і прочитаєш вірш Тараса Шевченка, то будеш взагалі на висоті. Людина, що знає кілька мов багатша душею. Тим більше, якщо мова рідна, ніяк не можна забувати. Я майже як 25 років не живу в Україні, і не забуваю мову, розмовляю дуже рідко, тільки якщо зустрічу земляків українців, їх досить багато в країні, в загалi це члени сімей. Починаємо розмову, а навколишні російськомовні витріщаються, ті, хто хоть трохи розуміють, тiльки мило посміхаються. Кіно.

Последний раз редактировалось cloud; 12.09.2018 в 21:56.
cloud вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
mlkn658776jvg (12.09.2018)